STUDIUM NA UNIVERZITĚ PALACKÉHO

Instruktážní video "Studium na Univerzitě Palackého" pomůže zorientovat se ve vysokoškolském prostředí. Nabízí ve dvou dílech základní informace o studiu na naší univerzitě, o organizační struktuře univerzity i fakulty a o průběhu studia. Filmy jsou určeny zvláště pro zájemce o kombinovanou formu studia na Filozofické fakultě UPOL, zajímat však jistě budou všechny uchazeče.

STUDIUM NA UNIVERZITĚ PALACKÉHO 1. DÍL (10'54''): Organizace studia na vysoké škole, univerzita, fakulty, katedry (základní informace o univerzitě)

STUDIUM NA UNIVERZITĚ PALACKÉHO 2. DÍL (11'59'')
: Akademický rok (struktura studia, organizace a průběh studia, studijní povinnosti)

Další videa:

Videa oborů kombinovaného studia: