Možnosti studia

Prezenční studium programů:

Kombinované studium programů:

Kompletní seznam programů naší katedry ve všech nabízených formách studia najdete ZDE

Další informace o studijních programech a oborech na naší katedře najdete v brožuře "Informace o možnostech studia" a rovněž na webu http://www.studuj.upol.cz/

Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie zajišťuje výuku v doktorském studiu (Ph.D.) oboru Sociologie, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě. Dále katedra zajišťuje studium v doktorských programech (Ph.D.) Andragogika a Kulturní antropologie.


Aktuální informace k přijímacímu řízení v příslušném akademickém roce najdete na webu http://www.studuj.upol.cz/ a také NA STRÁNCE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ FILOZOFICKÉ FAKULTY.

Proč byste měli studovat právě na naší katedře?

Na naší katedře získáte znalosti především

  • o moderní společnosti a mechanismech jejího fungování
  • o výchově a vzdělávání
  • o člověku jako součásti sociální struktury společnosti
  • o společných základech kulturního a sociálního života majoritních a minoritních populací.

V neposlední řadě získáte řadu znalosti a dovedností, které umožňují aplikaci nabytých teoretických poznatků v praxi.

Naše katedra je jedinečná - jen u nás spojujeme několik sociálně-vědních oborů v rámci jedné jediné katedry. Spolupracujeme a sdílíme ty nejnovější informace z našich oborů nejen mezi sebou, ale především s našimi studenty. Získáváte tak jedinečnou příležitost dozvědět se o řadě společenskovědních témat z pohledu sociologie, andragogiky, religionistiky či kulturní antropologie...

Naši vyučující jsou předními odborníky v oblastech, kterým se věnují - kromě výuky pracujeme na řadě výzkumných projektů, do kterých zapojujeme naše studenty. Poznatky z naší odborné práce ihned zařazujeme do výuky, která tak odráží nejaktuálnější témata a problémy.

Budete studovat v příjemné, přátelské atmosféře katedry, jejíž členové preferují individuální a osobní přístup ke studentům.

Naše univerzita je právem nazývána "moravským Oxfordem"! Budete studovat v krásném univerzitním městě, v němž jsou všechny pro studenty důležité instituce dostupné pěšky (vysokoškolské koleje, školy, knihovny, restaurace a hospůdky, sportoviště...).

U nás se setkává staletá tradice univerzity s moderním vysokoškolským prostředím mezinárodně uznávané výzkumné a vzdělávací instituce. 

Web pro uchazeče o studium na UPOL

Informace o možnostech studia na Univerzitě Palackého najdete zde:

www.studuj.upol.cz

9.soc konfreligionisticka konference8. sociologická konferencetemata sociologie nabozenstvipodzimní sociologická konferenceField Research in AnthropologySystematizované odborné praxeLaboratoř sociálněvědních výzkumůZahraničí KSOCStudijní oboryStuduj na UPŽurnál onlineFB KSAStuduj andragogikuStuduj antropologiiStuduj sociologiiStuduj religionistiku
Aktualizováno: 15. 2. 19, vytvořeno: 27. 7. 11,

Přihlásit

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: