Kudy se k nám dostanete

Katedra sídlí ve 3. patře budovy na Tř. Svobody 26.

Katedra sociologie a andragogiky

Tř. Svobody 26

779 00     Olomouc

 

Jak se dostat na Katedru sociologie a andragogiky z Hlavního nádraží?

Pojedete tramvají č. 1 (směr Nová ulice) nebo tramvají č. 7 (směr Neředín, krematorium) a vystoupíte na 3. zastávce s názvem Tržnice. Katedra se nachází v blízkosti této tramvajové zastávky, asi minutu chůze směrem dále po třídě Svobody.

 

Jak se dostat na Katedru sociologie a andragogiky z Autobusového nádraží?

Pojedete tramvají (k té se dostanete podchodem z autobusového nádraží) č. 4 (směr Nová ulice) a vystoupíte na další zastávce s názvem Hlavní nádraží. Poté přestoupíte na tramvaj č. 1 (směr Nová ulice) nebo tramvaj č. 7 (směr Neředín, krematorium) a  vystoupíte na 3. zastávce s názvem Tržnice. Katedra se nachází v blízkosti této tramvajové zastávky, asi minutu chůze směrem dále po třídě Svobody. Další možností je jet rovněž tramvají č. 4 a vystoupit na 8. zastávce s názvem Okresní soud a poté asi 3 minuty chůze rovně dále po třídě Svobody.

podzimní sociologická konferenceField Research in AnthropologyReligionistická konference 2017Anthropology Refugees Public ImaginaryHodnoty a normy v pozdně moderní společnostiSystematizované odborné praxeLaboratoř sociálněvědních výzkumůZahraničí KSOCStudijní oboryStuduj na UPŽurnál onlineFB KSAStuduj andragogikuStuduj antropologiiStuduj sociologiiStuduj religionistiku
Aktualizováno: 29. 9. 14, vytvořeno: 27. 7. 11,

Přihlásit

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: