Bakalářská práce, obhajoba a státní zkouška

Podmínky pro vypracování bakalářské práce

Postup zadání, zpracování a obhajoby bakalářských prací se řídí platnými předpisy FF UPOL a směrnicemi KSA. Směrnice k zadávání diplomových prací na KSA jsou dostupné ZDE
Bakalářské práce zpracovávané na oboru kulturní antropologie mohou být dvojího charakteru (za předpokladu splnění uvedených podmínek):

• empirická práce vycházející z realizace vlastního výzkumu
  • teoretická práce vycházející z cizojazyčné odborné literatury

Formální požadavky na bakalářskou práci

Pokyny k formální úpravě prací, rozsahu a dalším náležitostem jsou uvedeny ZDE

Obhajoba bakalářské práce

Součástí Státních závěrečných bakalářských zkoušek je obhajoba bakalářské diplomové práce, v případě, že je kulturní antropologie diplomovým oborem. Odevzdání a obhajoba bakalářské práce jsou na Katedře sociologie a andragogiky podmínkou pro připuštění k ostatním částem Státní závěrečné zkoušky. Obhajoba práce se může konat v jiný termín, než vlastní zkouška z předmětů SZZk.

Předměty SZZk

Okruhy státních závěrečných zkoušek jsou dostupné po přihlášení v systému STAG.

Seznam přečtené literatury u bakalářské státní zkoušky

Studenti u SZZk předloží seznam přečtené literatury relevantní pro obor Kulturní antropologie za celou dobu svého studia v takovém rozsahu, aby byli schopni o každém titulu hovořit, pokud na něj budou tázáni.

Magisterská práce, obhajoba a státní zkouška

Téma magisterské diplomové práce konzultuje student s vedoucím. Postup zadání se řídí platnými předpisy FF UPOL a směrnicemi KSA. Směrnice k zadávání diplomových prací na KSA jsou dostupné ZDE

Formální požadavky na bakalářskou práci

Pokyny k formální úpravě prací, rozsahu a dalším náležitostem jsou uvedeny ZDE

Předměty SZZk

Okruhy státních závěrečných zkoušek jsou dostupné po přihlášení v systému STAG.

Seznam přečtené literatury u magisterské státní zkoušky