Aktuálně na katedře:

PREZENČNÍ A KOMBINOVANÉ STUDIUM PEDAGOGICKÉ ZPŮSOBILOSTI

Bylo  spuštěno přihlašování do studia Učitelské způsobilosti (Studium v oblasti pedagogických věd) v prezenční formě pro akademický rok 2019/2020. E-přihlášku najdete na odkaze:
1obor:  czv.upol.cz/czv_programs/opened_programs-2326
2obor:  czv.upol.cz/czv_programs/opened_programs-2327 
Leták ke stažení ZDE

Institut celoživotního vzdělávání FF UP v Olomouci nabízí zájemcům o získání tzv. Učitelské způsobilosti (Studium v oblasti pedagogických věd) v kombinované formě. Studium je určeno pro absolventy navazujícího magisterského studia na FF UP v Olomouci i jiných VŠ v ČR, kteří absolvovali neučitelský studijní obor odpovídající obsahu vyučovaných didaktik. E-přihlášku najdete na odkaze:
1obor: czv.upol.cz/czv_programs/opened_programs-1834
2obor: czv.upol.cz/czv_programs/opened_programs-1833 
Leták ke stažení ZDE

PROF. RICHARD FEINBERG HOSTEM KATEDRY

V letním semestru 2019 bude díky programu Fulbrightovy komise na naší katedře pobývat prof. Richard Feinberg. Mimo jiné bude vyučovat kurzy "Culture and Race in America" (KSA/CRA) a "Theory in Cultural Antrhopology" (KSA/TCA).

NOVÝ WEB KATEDRY

Připravujeme novou webovou platformu naší katedry - v souvislosti s přechodem na nový web omluvte prosím chybějící aktualizace v některých položkách stávajících webových stránek. S díky za pochopení za přípravný tým webu Mgr. Jakub Havlíček, Ph.D.

Co u nás můžete studovat

Prezenční studium oborů: 

Kombinované studium oborů: 

Doktorské studium:

Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie zajišťuje výuku v doktorském studiu (Ph.D.) oboru Sociologie, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě. Dále katedra zajišťuje studium v doktorských programech (Ph.D.) Andragogika a Kulturní antropologie, rovněž v prezenční a kombinované formě studia.

Aktuální informace k přijímacímu řízení v příslušném akademickém roce najdete na webu http://www.studuj.upol.cz/ a také NA STRÁNCE K PŘIJÍMACÍMU ŘÍZENÍ FILOZOFICKÉ FAKULTY.

Úplný seznam studijních oborů a programů nabízených Katedrou sociologie, andragogiky a kulturní antropologie naleznete ZDE

Další informace o studijních programech a oborech na naší katedře najdete v brožuře "Informace o možnostech studia" a rovněž na webu http://www.studuj.upol.cz/

Nahoru

9.soc konfreligionisticka konference8. sociologická konferencetemata sociologie nabozenstvipodzimní sociologická konferenceField Research in AnthropologySystematizované odborné praxeLaboratoř sociálněvědních výzkumůZahraničí KSOCStudijní oboryStuduj na UPŽurnál onlineFB KSAStuduj andragogikuStuduj antropologiiStuduj sociologiiStuduj religionistiku
Aktualizováno: 21. 5. 19, vytvořeno: 23. 6. 11,

Přihlásit

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: